Kerstmusical 2023 ‘Herders, sta op!’

 

Kerstmusical 2023 ‘Herders, sta op!’

Een grote groep enthousiaste kinderen, jongeren en volwassenen speelt op 23 december in onze kerk de kinderkerstmusical ‘Herders, sta op!’. In de middag is de première: de kinderen hopen de musical dan te spelen voor alle 65-plussers in onze gemeente. Zij ontvangen daarvoor een persoonlijke uitnodiging.

In de avond is er dan de ‘echte’ voorstelling en u/jij bent van harte welkom om erbij te zijn! De musical begint om 18.30 uur. De zaal opent om 18.00 uur. Het belooft zowel ‘s middags als ‘s avonds een mooie voorstelling te worden. De met humor geschreven kerstmusical neemt ons middels aansprekende personages, originele scènes en sprankelende liedjes mee in het eeuwenoude verhaal van het Kindje in de kribbe en heeft een prachtige kerstboodschap.

Dus: kom ook kijken en luisteren!

Toegang is gratis.

Tijdens de musical wordt er gecollecteerd voor War Child.