Vrienden van de Gemeente

Ouddorp kent als badplaats vele vaste gasten die grote delen van het jaar verblijven in hun bungalow, stacaravan of chalet. Een aantal van deze gasten bezoekt met enige regelmaat één van de kerkdiensten welke in ons dorp worden gehouden.

Ook onze kerk kent een flink aantal vaste gasten die de zondagse eredienst meebeleven en zich na enige tijd helemaal thuis voelen. Er ontstaat vaak een onderlinge band tussen de gasten, die nog extra versterkt wordt door de hartelijkheid waarmede de Ouddorpers zich opstellen naar de gasten.

Om deze onderlinge band te verstevigen en nieuwe gasten te verwelkomen streven we ernaar om ieder jaar een gezellige samenkomst te organiseren op uitnodiging van onze predikant.

Mocht u de behoefte voelen om als gast de betrokkenheid met onze kerk op enige wijze vorm te geven, meldt u zich dan aan als Vriend van de Gemeente. U wordt dan ingeschreven als Vriend in de registers van de kerk. Deze inschrijving kent geen verplichtingen.

U kunt zich aanmelden bij:
Wim & Irene Lobensteijn tel. 06-52727328

Wij hopen u als Vriend te mogen begroeten.