Open kerk tijdens rommelroute

Op zaterdag 13 augustus a.s. is er weer de gezellige Tuintjesmarkt/Rommelroute  in Ouddorp. Ook de rommelmarkt-commissie van de Gereformeerde Kerk te Ouddorp doet daar weer aan mee, aan de Dorpswegkant van de kerk.

Dit jaar hebben we daar ook een Open Kerk-dag aan vastgekoppeld: van 09.00 tot een uur of 15.00 uur bent u / ben jij ook hartelijk welkom om onze kerk eens binnen te lopen en te bekijken.

Nee, we hebben geen imposant, middeleeuws gebouw met imposante architectuur… Maar de kerk is al 130 jaar een thuis voor onze gemeente, waar Gods Woord wordt gehoord, Zijn lof wordt gezongen en we lief en leed met elkaar delen.

Met vereende krachten is de kerk al die jaren onderhouden en telkens weer verbouwd, naarmate de gemeente groeide. Zo is de kerk ook een soort monument van gemeente-zijn geworden.

Kortom, val even binnen, drink een kop koffie, kom even tot rust in de ingerichte stilte-ruimte, bid voor de mensen en de wereld.

Hartelijk welkom op zaterdag 13 augustus!